Úvodní strana » Nabídka bytů

Nabídka bytů

Moderní bydlení
v Horním Hanychově

Zajistěte pro sebe a svou rodinu krásné a luxusně vybavené byty v atraktivní lokalitě pátého největšího města v České republice. Stavíme zde projekt v městské části, která je na úpatí samotného Ještědu – v Horním Hanychově. Nabízíme byty v moderní a stylové obytné budově, která je atraktivní nejen svým umístěním, ale také svým vzhledem a vybavením. 

Vyberte si z 5 volných bytů

Ve třech podlažích najdete celkem 5 luxusních bytů. Dvě bytové jednotky jsou mezonetového typu a nachází se ve 2. a 3. patře a disponují velkou terasou. Ta nabízí naprosto úchvatný výhled na celý Liberec, na Ještěd, Jizerské hory a také na Krkonoše. 

Tradiční a přesto moderní

Byty stavíme v horském stylu. Abyste si i v chladných dnech užili teplo, poskytne vám ho podlahové topení. V ceně máte mnoho standardů včetně parkovacího stání. V ceně je samozřejmě plně vybavená koupelna, osazena prémiovým obložením. 

Do bytů se můžete velmi brzy nastěhovat

Stavební povolení získal projekt v dubnu 2022 a kolaudace je naplánovaná na červenec roku 2024. V blízkosti máte nejen Ještěd, ale také mnoho turistických cílů, nákupní centra a veškerou občanskou vybavenost. O realizaci celého projektu se postarala developerská společnost - Kronosbau s.r.o. 

 

Pole označená * jsou povinná.